On-line poradna

Jak využít služeb on-line poradny?

   Pro využití služeb on-line poradny postačí vyplnit níže uvedený formulář a odeslat ho. Pozor! Políčno "Příjmení" musí být vyplněné vždy, jinak formulář nelze odeslat. Pokud nechcete své příjmení uvádět, vepište do tohoto políčka pouze vaše první jméno a políčko "Jméno" v tomto případě nechte prázdné. Také je třeba vždy uvést váš e-mail, na který vám bude doručena naše odpověď na otázku. Políčko "Telefon" vyplňovat nemusíte.
   Vaši otázku či problém napište do velkého pole nadepsaného "Text vzkazu". Pozor, je třeba, abyste vaši otázku či problém formulovali co nejpřesněji. Pokud se vaše otázka týká nějakého rozhodnutí  či jiného dokumentu nebo dopisu, je třeba podrobně popsat, o jaké rozhodnutí se jedná. Nejlepší v těchto případech je, pokud rozhodnutí okopírujete a pošlete nám jej poštou (popř. oskenujete a pošlete mailem na adresu info@asimos.cz). Odpověď na vaši otázku dostanete do 5 pracovních dnů (víkendy se do této doby nepočítají).
   Služby on-line poradny jsou bezplatné. Pokud však chcete na její provoz finančně přispět, můžete zaslat jakoukoliv částku na účet organizace. Číslo účtu naleznete v rubrice Kontakty

 

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Stránky sponzoroval Copyright © 2010 ASIM   |   Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019