Zapojte se

Člen

Zajímáte se o problematiku migrace a uprchlictví? Oslovily Vás naše cíle? Rádi byste publikovali na webových stránkách, podíleli se na poskytování právního poradenství či se jinak přímo zapojili do činnosti ASIMu?

Pokud ano, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na emailovou adresu jirina.neumannova@asimos.cz.

Dárce

Nezávislost, nestrannost a objektivita naší práce jsou pro nás absolutní prioritou. Z tohoto důvodu, jako jedna z mála neziskových organizací v ČR, přijímáme finanční prostředky výhradně od soukromých osob a nevládních subjektů. Vaše příspěvky proto sehrávají klíčovou roli při zajišťování činnosti organizace. 

Pokud Vás oslovily naše aktivity a zaujala Vás možnost finančně přispět k jejich realizaci, obraťte se prosím na emailovou adresu irina.neumannova@asimos.cz
 
Případné finanční příspěvky laskavě zasílejte na následující bankovní účet:
 
Asociace pro pravní otázky imigrace, o.s.
Komerční banka, a.s.,
Číslo účtu: 43-5968850237/0100,
IBAN: CZ3501000000435968850237,
BIC/SWIFT: KOMBCZPPXX
 
Jednou ze zásad naší organizace je transparentnost v nakládání s finančními prostředky. Je pro nás tudíž samozřejmostí poskytovat Vám v případě zájmu informace o způsobu využití Vašich příspěvků.
 


Stránky sponzoroval Copyright © 2010 ASIM   |   Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019