Jsou skvělé


Apple zkrátka umí
Jistě víte, že první iPhone byl revoluční. Šlo o první opravdu plně funkční telefon s dotykovým displejem. Výrobci telefonů se do té doby jen snažili vyvinout dotykový telefon, a Apple to dokázal. Představil skvělá mobil, který v té době rozhodně neměl konkurenci. Šlo o velice propracovaný design a hlavně operační systém, který si rychle získal příznivce po celém světě.

apple výrobky

Netrvalo to dlouho a Apple představil svoje první chytré hodinky s označením Apple Watch. Vycházely z fitness náramků, které se daly připojit k telefonu a sledovaly ušlé kroky a celkový počet spálených kalorií. Pomáhaly lidem hubnout a udržovat kondici. To by ale nebyl Apple, aby nepřišel ještě s něčím lepším. Jeho hodinky se začaly prodávat velice rychle, protože toho nabízely daleko víc než původní fitness náramky. Apple se zaměřil na sledování fitness funkcí a i jeho hodinky pomáhají sledovat spálené kalorie. Důležitější jsou ale jiné funkce.

  • Co ještě umí?

Apple Watch se staly tak populárními především proto, že umí komunikovat s telefonem. Pokud jsou hodinky v dosahu telefonu, můžete pomocí nich vzít či položit hovor, ovládat autorádio, pouštět si písničky, nebo třeba v krátkosti odpovědět na SMS zprávu. Pro tyto hodinky existuje velké množství opravdu skvělých aplikací, díky kterým můžete svůj telefon ovládat aniž byste ho drželi v rukách.

apple watch

Protože hodinky mají skleněný displej, je snadné je rozbít. Primárně jsou totiž pořád určeny k nošení při sportu. Proto je dobré mít na Apple Watch ochranné sklo, které ochrání sklo nejen před poškozením, ale i před drobnějšími škrábanci, které se na hodinkách objeví při běžném používání. Chraňte svoje hodinky, protože výměna skla je nákladná, stejně jako u dalších zařízení od Applu. Sklo stojí oproti novému displeji pár korun, proto se vyplatí do něj investovat.