Báječné elektro


Elektro je v dnešní době opravdu hodně populární a také si myslím, že je opravdu málo lidí, kteří by se bez dnešního elektra vůbec neobešli. Například já patřím k těm lidem, kteří se bez elektra neobejdou, a to opravdu každý den, protože my máme zvonek, který je právě na čip anebo na hlas a také na otisk prstů. A je to opravdu perfektní elektro a vůbec si to nemohu vynachválit. Je to také takový zámek, takže nemusíme nosit u sebe klíče, jsou k tomu dvě karty anebo potom se tam ještě můžete nastavit deset lidí, a to znamená deset otisků prstů. Takže jsme opravdu rádi, že už nebudeme ztrácet klíče a vlastně ani nikdo se k nám nevloupe, protože nemusí tam být žádné heslo, Já a partner máme každý svou kartu a také tam máme otisk prstu a naše dvě děti mají zase také otisk prstu, ale bez karty.

Díky kvalitnímu zámku nemusíme mít klíče.

Takže nikomu nic nemohou dát, ani nemohou nic ztratit. Jednoduše vždycky tam dají prst a za tři vteřiny se jim otevřou dveře. Chápete to? Je to opravdu úžasné. Stálo nás to skoro pět tisíc korun, ale rozhodně si to nemohu vynachválit a jsem opravdu ráda, že jsme si tohle pořídili. Letos na Vánoce tohle chci pořídit i mojí mamince, moje maminka opravdu hodně zapomíná.

Klíče se snadno mohou ztratit.

A ještě tam bydlí moje starší sestra a můj otec, takže kdyby oni si také pořídili třeba tento chytrý známek, tohle skvělé elektro, které je velice populární, tak si myslím, že bude dobře, a navíc nemusíte to mít jenom u venkovních dveří. Můžete to mít také uvnitř. Záleží na tom, jestli chcete mít doma ve vašem bytě nebo domě uzavřenou nějakou místnost anebo takovou místnost, která je skoro tajná. Že nechcete, aby tam někdo lezl. Předpokládám, že by to byla asi vaše ložnice. Já osobně nemám ráda, když mi do ložnice někdo leze, proto si vždycky ložnici zamykám, nelíbí se mi, když mi tam lezou i děti. Mám tam soukromé věci a ložnice je jenom pro mě a pro partnera.