Přímo vám na míru


Všímáte si kolik věcí, které kupujeme, je zabalené v plastovém obalu? Nejde jen o potraviny, ale třeba dětské hračky, které mají nejrůznější tvary mají plastový obal, který kopíruje jejich tvar. Že je tento obal navržený přímo pro tento výrobek je jasný. A kde že se takové plastové výrobky na míru berou? Přece u firem, které se výrobou plastových obalů na zakázku zabývají. Každý jogurt, každé ovoce, všechno má svou plastovou krabičku na míru. Každý prodejce si musí zajistit, aby se jeho zboží dostalo k zákazníkovi neporušené a v případě potravin i hygienicky čisté, a od toho jsou tady plastové obaly.

plastové obaly

Vyrábíte tvarově složité výrobky a chcete je prodávat v průhledných obalech? I pro vás je tady výroba plastových obalů na zakázku Schoellerallibert, které vám na míru vyrobí firma Schoellerallibert. Chcete prodávat drobné ovoce a sháníte plastové nádobky příslušných rozměrů? A proč si nenechat vyrobit tak velké krabičky jak potřebujete i s víčky dle vašich představ. Plastové obaly nemají žádné omezení, co se tvaru týká. Vyrábí se vstřikováním, takže výroba je téměř bezodpadová a co se týká chemických a fyzikálních vlastností plastů, nejsou ničím nahraditelné. Jsou lehké, pružné a přitom pevné a vaše zboží v něm bude jako v bavlnce.

plastové obaly

Znáte firmu Schoellerallibert? Zabývají se výrobou z plastů a mají v této oblasti široké zkušenosti. Dovedou vám navrhnout optimální řešení pro obaly na vaše výrobky a co si budeme povídat, obal je často velkou finanční zátěží, kterou je třeba připočítat k ceně výrobku, takže proč zbytečně zboží prodražovat, když plastový obal je praktický a levný. Jdete nakoupit a domů si donesete spoustu zboží v plastovém obale. Není třeba se obávat plastů, pokud jej umíte ekologicky hodit do správného kontejneru. Jen to je správný konec každého obalu, aby mohl být převezen k recyklaci nebo ekologicky zlikvidován.