Počítačový technik


Informační technologie, tak to je něco, v čem by se měl každý člověk vyznat, pokud chce pracovat s počítačem. Já jsem taková, že jsem také dříve chtěla pracovat s počítačem. Jenomže když jsem se dozvěděla, co všechno budu muset umět, tak jsem raději od toho ustoupila. Vůbec nevím, co bych dělala, kdybych třeba udělala něco špatně a potom by se mi všichni smáli. Tohle tedy rozhodně není pro mě. Tak jsem si řekla, že když se nevyznám v počítačích a celkově v informatice a informační technologii, že raději budu dělat něco jiného. Potom mi partner řekl, proč bych dělala něco jiného, když mě to baví, když si vlastně mohu udělat nějaké počítačové kurzy. 

Práce s počítačem není vždy lehká.

Když jsem potom dokončila jeden počítačový kurz, byla jsem na tom opravdu o hodně lépe. Studovala jsem ho půl roku, bylo to docela prima a moc mě to bavilo. Také na tom bylo skvělé, že jsem potom díky počítačovému kurzu, kde jsem se učila počítačům a informačním technologiím, jsem si tam našla také několik přátel. Dokonce jsem tam také potkala bývalou spolužačku ze základní školy a jednoho spolužáka ze střední školy. Byla jsem opravdu ráda, když se nevyznám v počítačích, tak je vážně prima, když si člověk může dělat počítačový kurz, aby se dozvěděl něco více.

Štěstí přeje připraveným.

Není potom na škodu, když člověk si potom udělá také ještě druhý počítačový kurz. Aby se jednoduše v tom vyznal, protože dnešní doba přeje připraveným. Třeba se nevyznáte v počítačích a chtěli byste, tak co jiného vám zbyde? Nezbyde vám vůbec nic jiného než potom si udělat nějaké počítačové kurzy, kde se potom dozvíte všechny důležité informace a nebo takové podněty, které byste měli vědět, když chcete pracovat s počítačem, chcete být potom třeba informační technik? Samozřejmě, že když si uděláte nějaké intenzivní počítačové kurzy, že je to možné, já o tomhle také uvažuji.