Předejděte trapasu v průběhu vaší návštěvy


Když na váš domovní zvonek zatlačí neočekávaná návštěva, například dívka, kterou jste tolik let neviděl, a je velká šance, že byste spolu mohli navázat hezký vztah, je velmi důležité, abyste se před ní uvedl sice v přirozeném postoji, ale bez trapasů. Jedním z nich se může stát váš zašpiněný a zapáchající koberec.

krásná dívka

Pravdou je, že ženy většinou mužům odpouští omezený vztah k úklidovým pracím, ale jestliže to přesáhne určité meze, může vám to nadcházející vztah zbytečně zkomplikovat. Nenechávejte situaci dojít až do extrému a starejte se o svůj příbytek tak, aby každý den mohl někdo přijít na návštěvu a vy jste se za sebe nemuseli stydět. Že nebudete mít doma zrovna nic k snědku, s tím se i počítá, a návštěvy mnohdy přivezou něco dobrého, anebo společně zajdete něco nakoupit, případně objednáte pizzu, ovšem vaši hosté by se u vás měli cítit příjemně, a to na špinavém koberci nepůjde.

dívka na koberci

Nemyté bosé nohy – jednou z podstatných nevýhod koberců je, že je to textilie. Pokud po nich chodíte naboso, což je velmi časté snad v každé domácnosti, nahrazují svým způsobem ponožky. Otíráte postupně z chodidel svůj pot, a i když dbáte o hygienu a nohy máte umyté, nikde se vám nepodaří zabránit tomu, aby se váš pot do koberce nedostal. Ten v krátké době zaschne a přilepí se na vlákna a spolu se zbytky prachu vytvoří mazlavou lepkavou hmotu. S tou si ale klasický vysavač neporadí a naopak pot začnou rozkládat bakterie – přesně ty, které se do koberce dostaly z vašich chodidel. Výsledkem je pak zápach, který připomíná nemyté nohy. A teď si představte, že na takový koberec pozvete dívku, se kterou byste se rád blíže seznámil…

Jestliže si včas, ještě před tím, než koberec začne zapáchat, zajistíte profesionální čištění koberce speciálním strojem, například dobře recenzovaným a patentovaným systémem Rotovac, který si můžete prohlédnout i v galerii wismont-cisteni.cz, budete mít jistotu, že se kvůli koberci žádné faux pas konat nebude.