Vaše zuby v dobrých rukách


Zuby máme jenom jedny, a podle toho bychom se o ně měli starat. Bohužel velká část dospělé populace má zuby ve špatném stavu. Na vině je špatná zubní hygiena. Nedostatečné čištění zubů vede ke vzniku zubních kazů, které první měsíce až dokonce roky nemusí být vidět. Jakmile můžete vidět že zub černá a bolí, je to první indikátor toho, že bude potřeba urychleně navštívit zubního lékaře. Jenže to není v dnešní době tak jednoduché.

zubní ordinace

Kdo zanedbává prevenci, vystavuje se riziku, že bude muset navštěvovat zubní pohotovosti, které nemusí být dostupné v místě pacientova bydliště. Mnozí lidé musí jezdit desítky kilometrů daleko. Navíc platby za ošetření jsou poměrně vysoké, a tak se zanedbávání péče opravdu prodraží. Proto je potřeba nejen se věnovat prevenci, ale také je důležité navštěvovat pravidelně zubního lékaře, který vám bude zuby kontrolovat a při prvním náznaku problému jej začne řešit.

Nemám zubního lékaře
Preventivní zubní péče u mnoha lidí ztroskotá na tom, že zkrátka žádného zubního lékaře nemají. Tento problém je známý po celé republice, a má ho opravdu hodně lidí. Tisíce pacientů jsou odkázány na pohotovosti, což ale řeší jen případný akutní problém a nikoliv prevenci. Pro preventivní péči je nutné mít vlastního zubního lékaře, což je ale problém, protože je jich nedostatek.

zubař a pacient

Zubních lékařů ubývá, protože ti starší odcházejí do penze a mladších nepřibývá. Otevřít zubní ordinaci stojí několik milionů, na což nemá finance žádný mladý lékař po dokončení studií. Nelze se divit, že nových ordinací je jako šafránu. Jestli hledáte zda je volný nějaký zubař v Praze 3 https://doctordent.cz/ objednejte se k nám. Provádíme většinu zubních zákroků a navíc máme volné kapacity pro nové pacienty.

Ani v Praze není situace dobrá, a i tady je problém najít kliniku, která má volné místo. Vy to svoje můžete mít, stačí se objednat k nám.